18/01/2019

Partits que juguen com a visitants
Natació 10:00
JUNIOR - ABSOLUT - Mixte - CAMPIONAT DE CATALUNYA HIVERN
-
-
Natació 16:00
JUNIOR - ABSOLUT - Mixte - CAMPIONAT DE CATALUNYA HIVERN
-
-
Complex Esportiu La Vila
Waterpolo 20:45
JUVENIL - Femení - N/A
C.N. MARTORELL
CN SANT ANDREU

19/01/2019

Complex Esportiu Torrent de Llops
Futbol 09:00
INFANTIL - Masculí - SEGONA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "D"
PALLEJA, C.F. "B"
Futbol 09:00
ALEVÍ - Masculí - TERCERA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "D"
CASTEDEFELLS, U.E. "G"
Futbol 10:30
BENJAMÍ - Masculí - SEGONA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B"
IGUALADA, C.F. "F"
Futbol 10:30
BENJAMÍ - Masculí - TERCERA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "F"
VILADECANS U.D. "D"
Futbol 10:30
INFANTIL - Masculí - PRIMERA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A"
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB "A"
Futbol 11:00
PRE-BENJAMÍ - Mixte - PREBENJAMÍ
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A"
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A"
Futbol 12:00
JUVENIL - Masculí - PRIMERA
MARTORELL C.F. "B"
SANTBOIA, F.C. "A"
Futbol 12:00
INFANTIL - Masculí - SEGONA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "E"
PRAT, A. E. "D"
Futbol 14:00
CADET - Masculí - PRIMERA
MARTORELL C.F. "B"
SAN MAURO, U.D. "A"
Futbol 16:00
JUVENIL - Femení - SEGONA FEMENINA
MARTORELL C.F. "B"
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 "A"
Rugbi 16:00
SUB 18 - Masculí - N/A
RUGBI CLUB MARTORELL
CEU
Partits que juguen com a visitants
Futbol 09:00
BENJAMÍ - Masculí - TERCERA
CORBERA, C.F. "C"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "G"
Futbol 09:00
BENJAMÍ - Masculí - SEGONA
SANTFELIUENC F.C. "C"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A"
Futbol 10:00
CADET - Masculí - SEGONA
Pª BLAUGRANA CERVELLÓ "A"
MARTORELL C.F. "D"
Futbol 10:15
PRE-BENJAMÍ - Mixte - PRE-BENJAMÍ
E.F. OLESA 87, C. "B"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "C"
Futbol 10:30
ALEVÍ - Masculí - TERCERA
ESPORT BASE DEL PAPIOL "A"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "E"
Futbol 11:15
ALEVÍ - Femení - SEGONA FEMENINA
RIBES, C.D.
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A"
Futbol 11:45
PRE-BENJAMÍ - Mixte - PRE-BENJAMÍ
MOLINS DE REI C.F., "B"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B"
Futbol 13:00
ALEVÍ - Masculí - SEGONA
GAVÀ MAR C.F., "A"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "C"
Futbol 13:15
CADET - Masculí - PRIMERA
CAN VIDALET, C.F. "B"
CLUB FUTBOL MARTORELL, "C"
Futbol 14:30
INFANTIL - Masculí - SEGONA
CASTELLDEFELS U.E., "D"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "C"
Futbol 14:45
ALEVÍ - Masculí - SEGONA
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA CORNELLA "D"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A"
Futbol 14:45
JUVENIL - Femení - SEGONA FEMENINA
CUBELLES, C.F. "A"
MARTORELL C.F. "A"
Futbol 16:00
VETERANS - Masculí - PRIMERA
INCRESA MOLINS
MARTORELL C.F. VETERANS
Voleibol 09:00
INFANTIL - Femení - CONSELL
VIRSA "A"
CLUB VOLEI MARTORELL
Bàsquet 09:00
CADET - Masculí - PROMOCIÓ
ASFE SALLENT "B"
AXA PUIG PEDROL CB MARTORELL 2
Bàsquet 09:15
PRE-MINI - Masculí - N/A
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE
CB MARTORELL
Bàsquet 10:30
INFANTIL - Femení - N/A
ESPORT BASE DEL PAPIOL
CB MARTORELL
Bàsquet 10:45
MINI - Masculí - N/A
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-MMA
TITU'S KID CB MARTORELL 1
Handbol 09:00
BENJAMÍ - Mixte - N/A
CH GAVÀ
CLUB HANDBOL MARTORELL
Handbol 09:00
ALEVÍ - Femení - N/A
POLINYÀ
CLUB HANDBOL MARTORELL
Handbol 09:00
ALEVÍ - Masculí - N/A
MOLINS DE REI
CLUB HANDBOL MARTORELL NEGRE
Handbol 10:00
BENJAMÍ - Masculí - N/A
ESPARREGUERA
CLUB HANDBOL MARTORELL GROC
Handbol 16:00
SÈNIOR - Femení - N/A
AMPOSTA
CLUB HANDBOL MARTORELL "B"
Natació 10:00
JUNIOR - ABSOLUT - Mixte - CAMPIONAT DE CATALUNYA HIVERN
-
-
Natació 16:00
BENJAMI I PREBENJAMI - Mixte - LLIGA CATALANA
-
-
Natació 16:00
BENJAMI I PREBENJAMI - Mixte - LLIGA CATALANA
-
-
Rugbi 12:45
SUB 16 - Masculí - N/A
MARTORELL / TERRASSA
CATALUNYA CENTRAL
Rugbi 15:30
SÈNIOR - Femení - N/A
OSONA MANRESA
TERRASSA/MARTORELL/ANOIA
Hoquei Patins 17:30
ALEVÍ - Mixte - N/A
CP TARADELL
CH MARTORELL
Pavelló Esportiu CAN CASES
Voleibol 09:00
ALEVÍ - Mixte - CONSELL
CLUB VOLEI MARTORELL (M. RODOREDA)
EEM MONJOS
Voleibol 09:00
ALEVÍ - Mixte - CONSELL
CLUB VOLEI MARTORELL (LOLA ANGLADA)
LA RAPITA
Futbol Sala 17:00
JUVENIL - Femení - N/A
FUTSAL MARTORELL 2010
VALLIRANA A.E.
Futbol Sala 18:30
SÈNIOR - Masculí - N/A
FUTSAL MARTORELL 2010
RUBI C.E.F.S.
Pavelló Esportiu Municipal
Bàsquet 09:00
PRE-MINI - Mixte - NIVELL C2 GRUP 06
BÀSQUET LA MERCÈ
CB ARTÉS
Bàsquet 09:00
PRE-INFANTIL - Femení - NIVELL C GRUP 2
BÀSQUET LA MERCÈ
BÀSQUET SITGES
Bàsquet 10:30
INFANTIL - Masculí - N/A
BÀSQUET LA MERCÈ
SERRA CASAL VILAFRANCA
Futbol Sala 12:30
INFANTIL - Mixte - CONSELL
AEM FUTBOL SALA D
AEE INS EL CAMALOT
Futbol Sala 17:30
CADET - Masculí - GRUP 01 DIVISIÓ HONOR
SALA 5 A
CFS EIXAMPLE MOTORSOL
Futbol Sala 19:30
SÈNIOR - Masculí - GRUP Z 3ª DIVISIÓ NACIONAL
SALA 5
SANT PEDOR C.E.F.S.
Instal·lacions Esportives Municipals
Hoquei Patins 10:00
BENJAMÍ - Mixte - N/A
CH MARTORELL
CH CASTELLET
Handbol 12:00
INFANTIL - Femení - COPA FEDERACIÓ, GRUP A
CLUB HANDBOL MARTORELL
SANT BOI
Handbol 13:30
PRE-BENJAMÍ - Mixte - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL GROC
C. H. SANT BOI
Handbol 13:30
ALEVÍ - Masculí - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL
CH GAVÀ
Handbol 16:00
INFANTIL - Masculí - PRIMERA CATALANA
CLUB HANDBOL MARTORELL NEGRE
PARDINYES
Handbol 17:15
CADET - Femení - COPA FEDERACIÓ, GRUP C
CLUB HANDBOL MARTORELL
RIBES
Handbol 18:00
SÈNIOR - Masculí - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL
GARBI
Handbol 20:30
JUVENIL - Femení - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL
GARBI
Bàsquet 10:30
INFANTIL - Masculí - N/A
BÀSQUET LA MERCÈ
SERRA CASAL VILAFRANCA

20/01/2019

Complex Esportiu Torrent de Llops
Futbol 09:00
ALEVÍ - Masculí - TERCERA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "F"
PRAT, A. E. "D"
Futbol 09:00
ALEVÍ - Masculí - TERCERA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "G"
CORBERA C.F. "D"
Futbol 10:30
BENJAMÍ - Mixte - SEGONA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "C"
SANT JOAN DESPÍ U.E., "C"
Futbol 10:30
PRE-BENJAMÍ - Mixte - PRE-BENJAMÍ
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "D"
VILADECANS U.D. "D"
Futbol 11:00
ALEVÍ - Mixte - SEGONA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B"
ABRERA, A.E. "A"
Futbol 11:00
INFANTIL - Femení - SEGONA FEMENINA
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B"
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A"
Futbol 12:00
SENIOR - Masculí - SEGONA MASCULINA
MARTORELL C.F. "A"
PRAT, A. E. "B"
Instal·lacions Esportives Municipals
Handbol 09:00
INFANTIL - Masculí - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL GROC
OAR GRACIA
Handbol 11:45
JUVENIL - Masculí - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL GROC
HANDBOL ESPLUGUES
Handbol 13:15
SÈNIOR - Masculí - N/A
CLUB HANDBOL MARTORELL "B"
CAMBRILS "B"
Bàsquet 16:30
CADET - Femení - NIVELL C2 GRUP 01
BÀSQUET LA MERCÈ
BÀSQUET SANT BOI
Bàsquet 18:00
CADET - Masculí - NIVELL A1 GRUP 01
BÀSQUET LA MERCÈ
GAUDI-HOLMES PLACE
Bàsquet 19:30
JUNIOR - Masculí - FASE PREVIA GRUP 04
BÀSQUET LA MERCÈ
BÀSQUET MOLINS
Partits que juguen com a visitants
Waterpolo 09:30
BENJAMI - Mixte - LLIGA
-
-
Waterpolo 09:30
INFANTIL - Mixte - N/A
C.N. MATARO
C.N. MARTORELL
Waterpolo 12:30
JUVENIL - Femení - N/A
CN SANT FELIU
CN MARTORELL
Handbol 09:30
JUVENIL - Masculí - N/A
C.H. LA SALLE MONTCADA
CLUB HANDBOL MARTORELL NEGRE
Handbol 10:45
SÈNIOR - Femení - N/A
HANDBOL ESPLUGUES
CLUB HANDBOL MARTORELL
Handbol 12:00
ALEVÍ - Masculí - N/A
AMPOSTA
CLUB HANDBOL MARTORELL GROC
Natació 10:00
JUNIOR - ABSOLUT - Mixte - CAMPIONAT DE CATALUNYA HIVERN
-
-
Futbol 11:15
ALEVÍ - Mixte - TERCERA
GAVÀ MAR C.F., "D"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "H"
Futbol 11:30
BENJAMÍ - Mixte - TERCERA
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "C"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "E"
Futbol 11:30
BENJAMÍ - Mixte - TERCERA
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "C"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "E"
Futbol 14:15
BENJAMÍ - Mixte - TERCERA
Pª REC. SANT FELIU LLOBREGAT "B"
MARTORELL ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "D"
Futbol 15:00
JUVENIL - Masculí - SEGONA
E.F. OLESA 87, C. "A"
MARTORELL C.F. "C"
Futbol 16:30
JUVENIL - Masculí - PREFERENT
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "A"
MARTORELL C.F. "A"
Futbol 17:45
SENIOR - Femení - PRIMERA
MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL "B"
MARTORELL C.F. "A"
Futbol 19:30
CADET - Masculí - PRIMERA
FONTSANTA FATJO, C.D. "A"
MARTORELL C.F. "A"
Pavelló Esportiu CAN CASES
Voleibol 09:30
INFANTIL - Femení - CONSELL
CLUB VOLEI MARTORELL
C.E. HORTONS
Voleibol 09:30
JUVENIL - Femení - N/A
CLUB VOLEI MARTORELL
BARÇA GRANA
Voleibol 11:14
CADET - Femení - N/A
CLUB VOLEI MARTORELL
BARÇA GRANA
Pavelló Esportiu Municipal
Bàsquet 16:00
JUNIOR - Femení - A
BOCALATA C.B. MARTORELL
DINÀMIC SPORT - CB IGUALADA "B"
Bàsquet 16:00
JUVENIL - Femení - NIVELL A
CB MARTORELL
CB. IGUALADA
Futbol Sala 17:45
CADET - Masculí - 2º DIVISIÓ GRUP 6
SALA 5 B
CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA

21/01/2019

Partits que juguen com a visitants
Waterpolo 22:00
MASTER - Masculí - N/A
C.N. MEDITERRANI
C.N. MARTORELL